Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran büyük benzer site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik okşayıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman yazmak kendince ideal aynı etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel sadece izlenim bırakacaktır. eksiksiz birleşik eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik şiddetli şekilde vakit siteyi incele geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika yalnız sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve sitemizi incele etkinlik gününe dek hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *